Linkedin Summer Networking 


18.7.2024 od 15:00 - 22:00 v Bratislave (na grilovanie si každý prineste čo máte radi :)

Linkedin Summer Networking


https://maps.app.goo.gl/AzWyJniaBK7DBtq99Prečo prísť?

Partneri Linkedin Summer Networking

Ambasádori Linkedin Summer Networking

Čo tam bude?

Gentlejan od Ivetky Hrabovskej (toto bude alko :)

Organizátori Linkedin Summer Networking

Lukáš Bednár

Urban Slovák

Ako sme dospeli k tomu zorganizovať Linkedin Summer Networking? 

Tí čo ma poznajú osobne vedia, že sa rád stretávam a networkujem. Som 99% extrovert, baví ma to a nabíja energiou. Spájam sa a prepájam šikovných ľudí najmä v oblasti marketingu. Na konferenciách a eventoch stretávam množstvo ľudí, no vždy mi chýba čas neformálne sa porozprávať. Preto som sa rozhodol zrealizovať si svoj sen a vytvoriť takúto neformálnu platformu pre zaujímavých a šikovných ľudí.


Odkiaľ sa s Urbanom poznáme?

Sme spolužiaci zo základnej školy, dlhoroční kamaráti a parťáci na rôznych projektoch v obchode a marketingu.


Aká bude atmosféra a organizácia eventu?

Veríme, že atmosféra bude priateľská, neformálna, priam až rodinná - nebojte sa zobrať aj svoje ratolesti. S Urbanom sme organizovali viacero súkromných eventov k našim narodeninám a meninám, kde boli desiatky až stovky ľudí a boli vždy spokojní. Tak sme si povedali, prečo toto nezúžitkovať aj pre zaujímavú Linkedin komunitu. (samozrejme ďakujeme sponzorom - bez vás by to nešlo)


Kedy sa rozhodlo o Linkedin Summer Networking?

V januári sa mi zrodila v hlave myšlienka vytvoriť event, ktorý nebude mať účel predávať, ale networkovať.  Od nápadu čas letel ako voda a 1.3. sme mali s Urbanom prvé stretnutie s príjemným obedom a 11.3. sme už mali všetko premyslené . A to popri full-time vyťažení a Urbanových 3 deťoch. :) 


Čo očakávame od eventu?

To, že sa zabavíte, spoznáme medzi sebou aj osobne mimo Linkedin online sveta a možno vzniknú aj nové pracovné výzvy a projekty. Osobne verím tomu, že networking je skvelá možnosť ako osobnostne rásť. 

Čo si so sebou priniesť? 1.Dobrú náladu 2. QR Linkedin 3. Chuť odfotiť sa