Google Audit

Dá sa robiť vaša reklama na Google ešte lepšie? Zodpovie vám audit zostavený od 2 odborníkov za 1 cenu.

Zvyknú sa mi ozvať firmy, ktoré spendujú  do Google Ads s tým, že nevedia či to robia dobre. Alebo čo môžu robiť lepšie. 

Čo je Google Audit?

Google Audit je jedinečná služba, ktorá vám pomôže zlepšiť výkonnosť vašich PPC kampaní. Experti z najväčších agentúr a klientov preskúmajú vaše kampane a poskytnú vám podrobnú správu s odporúčaniami, ako ich môžete optimalizovať.

Aké sú sekcie v Google Auditu?

# Prečo si vybrať Google Audit od LukasBednar.com?

Vždy dvaja nezávislí experti pracujú na audite vašich Google kampaní. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a dozviete sa viac o Google Auditu.

Aké sú benefity Google Auditu?


Kto by mal využiť Google Audit?

Pre osobné stretnutie mi môžete napísať na lukas@lukasbednar.com 

Najčastejšie otázky


Čo ak mám na správu PPC aktuálne agentúru?

Táto skutočnosť nie je vôbec prekážkou na našej strane. S agentúrami mám veľmi dobré vzťahy, na druhej strane som si vedomý, že klient a jeho ciele sú na prvom mieste. Treba si uvedomiť, že klient je ten čo platí a má plné právo na kontrolu.

Pre menej smelých CMOs ponúkame aj možnosť Inkognito konzultanta - konzultuje napriamo s klientom bez zverejnenia na webe, agentúre či médiu. Tento model je využívaný v praxi častejšie, netreba sa preto hanbiť si dohodnúť túto formu spolupráce.


Prečo je vhodné dať spraviť Google Audit aj keď vám spravuje účet kvalifinovaný odborník?

Aj odborníci sú len ľudia a po čase vyprchá nadšenie, skúšanie noviniek alebo čokoľvek iné. Stáva sa to každému a často aj odborník pociťuje nadšenie ak mu niekto iní vie poradiť a priniesť vietor do plachiet. Cieľom auditu nie je kritika, ale otvorené pomenovanie oblastí k potenciálnemu zlepšeniu.